Hakkımızda

CRT Bilgisayar Yazılım, Fatih İbrahim Cirit tarafından, Kobi? lere çözüm üretmek ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. CRT, misyon ve vizyonunu müşterilere komple çözüm sunan firma olma ilkesine dayanarak oluşturmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, geliştirmiş olduğu çözümleri tüketiciye, verimli olarak ulaştırılmasını sağlayan, değer katan hizmetlerden oluşan bir platform olmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Teknoloji Danışmanlığı konusunda, sektördeki lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Bilişim Teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm şirketlerin hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak en uygun çözümleri danışmanlık, sistem entegrasyonu ve kaynak kullanımı hizmetlerini sunmaktır.

Tecrübeli olduğumuz alanlar;

20 yıllık teknoloji deneyimiz ile birlikte, Şirketlerin Pazarlama, Satış, Satış Sonrası Hizmetleri, Süreç Yönetimleri, Finans, Muhasebe, Üretim konularında A'dan Z'ye hizmet vermekteyiz. Bununla beraber özel yazılım çözümlerimiz sayesinde şirkete özel çözümlerle şirketleri daha güçlü bir yapıya kavuşturmaktayız. Uygulamalarımızı güncel teknolojiler sayesinde mobil ortama taşıyarak daha verimli olmalarını sağlamaktayız.

Neden Kurumsal CRM Proje yaparken izlenilen aşamalar önemlidir?

CRM, CRT Yazılım olarak 2000 yılından günümüze kadar yaptığımız çalışmaların temelidir. Bu zaman içinde yüzlerce CRM projesi yaparak CRM konusunda tecrübemizi arttırdık, tecrübelerimizi yeni müşterilerimizle paylaştık

Analiz
CRM projelerinde başarılı olabilmek için Şirket içindeki proje çok iyi analiz edilmelidir.

Süreç Yönetimi
Şirket içindeki tüm CRM süreçleri en ince ayrıntısına kadar çıkartmak ve dokümante etmek

CRM uyarlamaları
Analiz ve Süreç Yönetimi çalışmalarında elde edilen çıktıların hassas bir şekilde CRM Yazılımına adaptasyonu

Müşteri Memnuniyeti
Ortaya çıkan CRM projesinin başarılı olabilmesi için CRM konusunda iş geliştirme sağlamak

Çevrimiçi
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba
Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize yazabilirsiniz..